Kontakt

Behöver ni support eller vill diskutera nya lösningar? Chatta, ring 0650 - 12210 eller maila oss nedan så återkommer vi så fort som möjligt


Telefon
0650 - 122 10
E-post
info@apptech.se
Support
support@apptech.se
Adress
Apptech 24 AB
Sjötullsgatan 9
824 50 Hudiksvall


Kristofer Håde

VD

0650 - 122 10

kristofer@apptech.se

Gustav Gunnarsson

Webb- & systemutvecklare

0650 - 122 10

gustav@apptech.se

Tobias Larm

Webb- & systemutvecklare

0650 - 122 10

tobias@apptech.se

Tilda Amré

Webbutvecklare

0650 - 122 10

tilda@apptech.se

William Rennerfelt

Webb- & systemutvecklare

0650 - 122 10

william@apptech.se

Heli Kallio

Ekonomi & administration

0650 - 122 10

ekonomi@apptech.se

Menu