Kontakt

Behöver ni support eller vill diskutera nya lösningar? Chatta, ring 0650 - 12210 eller maila oss nedan så återkommer vi så fort som möjligt


Telefon
0650 - 122 10
E-post
info@apptech.se
Support
support@apptech.se
Adress
Apptech 24 AB
Sjötullsgatan 9
824 50 Hudiksvall


Kristofer Håde

VD & utvecklingsansvarig

kristofer@apptech.se

Andreas Stagliano

Produktägare för Timekeeper

andreas@apptech.se

Tobias Larm

Tekniker & Supportansvarig

tobias@apptech.se

Gustav Gunnarsson

Systemutvecklare

gustav@apptech.se

William Rennerfelt

Systemutvecklare

william@apptech.se

Tilda Amré

Webbutvecklare

tilda@apptech.se

Josefine Nilsson

Webbutvecklare

josefine@apptech.se

Heli Kallio

Ekonomi & administration

ekonomi@apptech.se

Menu